Přihlášení

Pro registrované členy IFMA

Odebírat novinkyReceive HTML?

Joomla Extensions powered by Joobi

Soutěž "FM Awards 2016" je vyhlášena v níže uvedených kategoriích:

 • PROJEKT ROKU
 • STUDENTSKÁ PRÁCE
 • ODBORNÁ PRÁCE
 • OSOBNOST ROKU

Registrační formulář do soutěže je k dispozici ZDE

 

IFMA CZ vyhlašuje XIV. ročník veřejné neanonymní soutěže FM AWARDS 2016. Cílem soutěže je podpořit nejlepší řešení a seznámit nejširší odbornou veřejnost s významnými projekty a osobnostmi v oboru Facility managementu. Všechny přihlášené projekty ve všech kategoriích posoudí odborná komise, složená z odborníků v oboru. 

Pro letošní rok je soutěž vyhlášena pro kategorie:

 1. Projekt roku
 2. Studentská práce roku 
 3. Odborná práce roku
 4. Osobnost roku 

Přihlášky do soutěže FM Awards 2016 jsou přijímány prostřednictvím online formuláře do pátku 7. 10. 2016. Přihlášky zaregistrované po tomto termínu nebudou do soutěže zařazeny.

Osobní obhajoby soutěžících proběhnou v úterý 18. 10. 2016 od 9,00 hodin v Hotelu Ambassador - Zlatá husa, Václavské nám. 5-7, Praha 1

Podmínky a požadavky pro účast v soutěži:

Projekt roku 2016
Do soutěže mohou být přihlášeny projekty realizované v období od 1. září 2015 do 31. října 2016, nebo jejichž výstupy jsou hodnotitelné v tomto období. Do této kategorie může podat přihlášku fyzická nebo právnická osoba, která se podílela na realizaci a která je schopná dílo zdokumentovat a prezentovat před komisí.

Studentská práce roku 2016 
Do kategorie studentská práce může podat přihlášku student VOŠ nebo vysoké školy, který dokončil školní práci zabývající se problematikou Facility managementu a který tuto práci prezentoval v rámci svých školních aktivit a byla dokončena ve školním roce 2015-2016.
Soutěž v této kategorii je omezena:
•    věkem 28 let (dovršeným v roce konání soutěže)
•    současně je podmínkou účasti studium nebo ukončení řádného bakalářského nebo magisterského stupně na VOŠ nebo vysoké škole (vyloučeny jsou doktorandské a vědecké stupně)

Odborná práce roku 2016
Tato kategorie je směrována na vědecky a odborně fundované projekty, publikace nebo studie, jež přinášejí inovační prvky do Facility managementu. Pořadatelé předpokládají, že v této kategorii se zúčastní předně doktorandi a vědečtí pracovníci bez omezení věku a dále projekty, které svým charakterem vybočují z kategorie Projekt roku (zejména dlouhodobou koncepčností, netradičním vnímáním oboru atd.).

Osobnost roku 2016 
Do kategorie osobnost roku může podat přihlášku každá fyzická osoba, která shromáždí veškeré potřebné podklady a získá souhlas s uveřejněním osobních údajů od navrhované osobnosti. Každá fyzická osoba může podat nominaci pouze na jednu osobnost.

 

Cílem soutěže je podpořit nejlepší řešení a seznámit nejširší odbornou veřejnost s významnými projekty a osobnostmi v oboru Facility managementu. Soutěž se vypisuje v kategoriích Projekt roku, Odborná práce roku a Osobnost roku. Do soutěže mohou být přihlášeny projekty a osobnosti působící na území České republiky a realizované v období od 1. září 2015 do 31. října 2016, nebo jejichž výstupy jsou hodnotitelné v tomto období. Samostatnou kategorii tvoří hodnocení Studentských prací. Do této kategorie mohou být přihlášeny studentské práce, které byly dokončeny ve školním roce 2015-2016.

V kategorii projekt roku budou jednotlivé ceny uděleny na základě doporučení odborné poroty. Odborná porota bude posuzovat jednotlivé projekty zejména podle těchto kritérií:

§  dlouhodobý přínos projektu

§  efektivita a racionalita projektu

§  výjimečnost a originalita projektu

Přihlášku do soutěže včetně dokumentace je nutné zaslat přes on-line formulář nejpozději do 30. září 2016.

Vyhlášení výsledků soutěže FM AWARDS 2016 je součástí slavnostního večera XVI. ročníku Týdne Facility managementu 2016, který se uskuteční dne 8. listopadu 2016 od 19,00 hodin (místo bude upřesněno). Ocenění v jednotlivých kategoriích budou prezentována během konání konference IFMA CZ dne 8. listopadu 2016 v rámci TFM 2016.

Vítězný projekt má právo používat udělený titul jako referenční, reklamní a propagační argument.

Nominace do jednotlivých kategorií budou zveřejněny v předstihu v odborném tisku a na internetových stránkách www.ifma.cz, před konečným vyhlášením vítězů soutěže. Oceněným projektům bude věnována náležitá publicita v odborných časopisech a publikacích.

Odborná porota navrhne projekty, osobnosti a studentskou práci pro udělení těchto cen:

 • PROJEKT roku 2016 v oboru FM
 • OSOBNOST roku 2016
 • STUDENTSKÁ PRÁCE roku 2016
 • ODBORNÁ PRÁCE 2016

Jednotlivé ceny mohou být uděleny pouze nominovaným projektům, osobnostem a studentským pracím a vždy pouze jedné nebo jednomu. Na základě doporučení odborné poroty uděluje Představenstvo IFMA CZ ceny v jednotlivým kategoriích. Představenstvo IFMA CZ může také udělit nominovaným projektům, osobnostem nebo studentské práci Mimořádné ocenění IFMA CZ.

Odborná porota je pětičlenná a její členové jsou jmenováni Představenstvem asociace IFMA CZ. Společně se jmenováním členů poroty určí Představenstvo IFMA CZ patrona soutěže, který je zodpovědný za přípravu podkladů pro odbornou porotu. Členové poroty se vzdávají práva být nominováni do soutěže v kategorii osobnost roku a zároveň souhlasí s tím, že budou jejich jména publikována v odborném tisku v souvislosti se soutěží FM AWARDS 2016.

Pro letošní XVI. ročník soutěže Představenstvo IFMA CZ zvolilo ze svých členů jako patrona soutěže pana Tomáše Prokeše. 

Odborná porota bude posuzovala přijaté přihlášky ve složení:

Dagmar Kopačková - Topinfo Praha, s. r. o. - předsedkyně poroty, Štěpánka Tomanová - CAD-BIM Praha, s. r. o., Jan Fical - Arridere Praha, s. r. o., Tomáš Říha - Masarykova univerzita Brno, Josef Štědronský - Yusen Logistics Strančice (Czech), s. r. o.

 

Prezentační poplatek za přihlášení do soutěže FM AWARDS 2015 nebude vybírán.

IFMA CZ, z. s.

Vinohradská 112, 130 00 Praha 3

Kontakt: M. Machová - 606 302 637 - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 

 

Vyhledat na webu

Partner IFMA CZ - Silver

Please update your Flash Player to view content.

Partner IFMA CZ - Standard

Please update your Flash Player to view content.

Partner IFMA CZ

Please update your Flash Player to view content.

Hlavní mediální partneři

Please update your Flash Player to view content.

Mediální partneři

Please update your Flash Player to view content.

Spolupracujeme

Please update your Flash Player to view content.