Přihlášení

Pro registrované členy IFMA

Odebírat novinkyReceive HTML?

Joomla Extensions powered by Joobi

XI. ročník Týdne Facility managementu 2011 se koná ve dnech 7.11-11.11.2011 a je předznamenán mottem: „Facility Management – příležitost pro integraci“.

Mezinárodní konferenci dne 8. listopadu 2011 osobně navštíví exkluzivní zahraniční hosté. Pozvání přijali nejvyšší zástupci IFMA (International Facility Management Association) Tony Keane - Prezident IFMA a Kathy Roper - Chairman IFMA.  Pro naši pobočku (IFMA CZ) je tato návštěva a účast obou nejvyšších představitelů mezinárodní asociace na odborném jednání význačným oceněním. Z dalších význačných zahraničních hostů, je třeba jmenovat pana Freda Kloeta,  Vice Prezidenta EuroFM a hlavního vyjednávače FM v Evropském parlamentu a Radě EU, dále  prezidentku SAFM (Slovenská asociace facility managementu) paní doc. Ing. Vieru Somorovou, Ph. D. Seminář 10.11. navštíví pan Bruce Kenneth Forbes, nositel prestižního ocenění IFMA Fellow.

Již tradičně se v říjnu 2002 konal Týden FM. Tentokrát se účastníci sešli v hotelu Anděl´s Praha (Stroupežnického ul., Praha 5), moderátorem byl Milan Adámek.

Již tradičně zorganizovala IFMA CZ projekt "Týden facility managementu v Praze 2003", který navázal na předchozí úspěšné ročníky. Pro přípravu programové části byl zvolen organizační výbor, složený z představenstva a členů IFMA CZ.

V pondělí se přihlášení zájemci  zúčastnili  exkurze do nově vybudovaných prostor odbavovacích hal a zázemí Hlavního nádraží Praha.

Ve večerních hodinách byli reklamní i mediální partneři pozváni na  večeři  s prezidentem asociace Ing. Bohuslavem Kyjánkem  do restaurace Zahrada v opeře.

Letošní VIII. Týden Facility Managementu, který se uskutečnil ve dnech 10.-12.11.2008 v Praze, se nesl v duchu svého motto  „… NEVYŠLAPANÉ CESTY…“.

 

Pestrá přednášková část a workshop uskutečněné  v hotelu Olympik-Artemis byly zhodnocením dosavadních zkušeností facility managementu na území České republiky z předchozích let a dále výhledem do let budoucíchpředevším proto, že rok 2009 bude rokem jubilejním pro FM na scéně ČR.

V letošním jubilejním roce  - 10. výročí vstupu asociace IFMA CZ na půdu ČR  byl první den Týdne facility managementu - pondělí 9.11.2009 -  věnován avizované exkurzi do nejvyšší budovy v ČR -budovy Raiffeisenbank, Prague City Tower.

Letošní ročník byl jedním z nejpovedenějších v celé osmileté historii. Nejen počtem účastníků, ale i vysokou úrovní přednášek a celkovou organizací celé akce.

Již tradičně zorganizovala IFMA CZ v letošním roce projekt Týden facility managementu, který navázal na předchozí úspěšné ročníky.

Letošní konference Týden Facility Managementu v Praze, workshop a slavnostní večer se poprvé pořádal souběžně s Veletrhy Facility Managementu, Servisů pro stavebnictví a Veletrhu čistící a úklidové techniky souborně nazvanými CONECO PRAHA.Celá akce se uskutečnila ve spolupráci s INCHEBA Praha na pražském Výstavišti.

IFMA CZ organizovala již tradiční akci s názvem "Týden facility managementu v Praze 2004", který navazuje na předchozí úspěšné ročníky.

Celá akce byla zaměřena na předávání praktických zkušenosti z aplikace facility managementu v České republice a okolních zemích.

 

Vyhledat na webu

Partner IFMA CZ - Standard

Please update your Flash Player to view content.

Partner IFMA CZ

Please update your Flash Player to view content.

Kalendář akcí

Žádné události k zobrazení

Hlavní mediální partneři

Please update your Flash Player to view content.

Mediální partneři

Please update your Flash Player to view content.

Spolupracujeme

Please update your Flash Player to view content.